0212 855 72 10
Anaokulu Web Siteleri

2006 yılından beri Okul Öncesi Eğitim sektörüne hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde Yüzlerce Anaokulu ile hem Web Sitesi hem de diğer ihtiyaçları için çalışmaktayız.

Ayrıca www.hangiyuva.com portalımız sayesinde en kaliteli Anaokularını bize güvenen Onbinlerce Veliye gönül rahatlığı ile önerebiliyoruz.

Aşağıda Anaokulları için özel olarak hazırlanan tasarım seçeneklerimizi görebilirsiniz. Bu siteler yazılım olarak ta bir Anaokulunun ihtiyaçlarını tamamen karşılayabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Tamamen Türkçe ve firmamız tarafından özel olarak hazırlanan ve geliştirilen özel bir yazılım kullanılmakta olup Yönetim paneliniz sayesinde Web Sitenizi kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Web Sitesi Kurulum Bedeli Herşey Dahil 600 TL ve Teslimat süresi 48 saattir.

Belirtilen Fiyat Seçilen tasarımın alan adınıza kurulması ile ilgilidir. Web Sitesi içerik ve fotoğraflarının eklenmesi işlemini tarafınıza teslim edilecek yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz.BU KATEGORİYE AİT TASARIMLAR
SON REFERANSLAR
Tümü
 • Amerikan Kültür Koleji Mimaroba

  İstanbul Mimaroba'da hizmet vermekte olan Amerikan Kültür Koleji Mimaroba Yerleşkesi için hazırlanan Özel Tasarım Web Sitesi çalışmaları tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir.

  Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

  Web Sitesine Ulaşmak İçin

  www.amerikankulturkolejibcekmece.com

  Web Sitesi Görüntüsü

 • Aba Anaokulu

  İstanbul Beylikdüzünde hizmet vermekte olan Aba Anaokulu için Anaokulu Web Sitesi tasarım çalışmaları hazırlanmış ve müşterimize teslim edilmiştir.

  Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

  Web Sitesine Ulaşmak İçin

  www.abaanaokulu.com

  Web Sitesi Görüntüsü

 • Kozaköy Yaşam Köyü

  İzmit Darıca'da hizmet vermekte olan Kozaköy Engelli Spor Sanat ve Yaşam Kulübü için hazırlanan Özel Tasarım Web Sitesi çalışmaları tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir.

  Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

  Web Sitesine Ulaşmak İçin

  www.kozakoy.com.tr

  Web Sitesi Görüntüsü

 • Şeker Akademi Anaokulu

  İstanbul beykent'te hizmet veren Şeker Akademi Anaokulu için hazırlanan Web Sitesi tüm içerik ve görsel yüklemeleri hazırlanarak müşterimize teslim edilmiştir. Müşterimize Anaokulu Sektörü için hazırlanan Web Sitesi entegre edilmiştir.

  Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

  Web Sitesine ulaşmak için

  www.sekerakademiyiz.biz

  ŞEKER AKADEMİ ANAOKULU HAKKINDA

  Okulumuz üç katlı, bahçeli müstakil bir villadır. Öğrencilerimizin doğal meyve ve sebze yetiştirmesine ve gözlemlemesine olanak sağlayan bir hobi bahçemiz bulunduğu gibi oyun için geniş bir park alanına sahiptir.

  Okulumuzda 3-4-5 ve 6 yaş grupları için 4 ayrı sınıfımız bulunmaktadır. Tüm gruplarda bir sınıf öğretmen, bir yardımcı öğretmen olmak üzere iki öğretmenimiz çalışmaktadır.

  Kurumumuzdaki sınıflar dönüşümlü olarak kullanılmaktadır. Bildiğiniz gibi sabit sınıf sistemi uygulayan birçok okulda her yaş grubu için birer sınıf ayrıldığından, öğrenciler tüm günlerini aynı odada geçirmek durumundadır. Bu sistemde maalesef sadece oyun saatlerinde farklı bir alana geçiş yapılabilir.

  Okulumuzdaki her salonun farklı bir kullanım amacı bulunduğundan, gün içerisinde ögrencilerimiz birkaç kez mekan değiştirmektedirler. Bu sayede dikkat ve konsantrasyon gerektiren çalışmaları amacına uygun materyallerle donatılmış bir sınıfta almaları, görsellikle pekiştirilmesi gereken dersler için akıllı tahta bulunan bir salonun kullanılması mümkün olmaktadır.

  Sabit sınıf sistemi yerine eğitim salonlarının dönüşümlü kullanımı daha zengin metaryellerle kaliteli eğitim verilmesine ve sınıfların boşalmasının hemen ardından dezenfekte edilmesine olanak sağlar.

  Örneğin; 4 yaş grubumuz, alt kattaki bir salonumuzda dergi çalışmasını bitirdikten sonra, orta kata interaktif eğitim almak için çıkarlar. Bu sırada, boşalan salonumuz temizlenip havalandırılarak başka bir yaş grubunun kullanımı için hazır hale getirilir.

  Dönüşüm sisteminde eğitim salonlarımızın, hangi saat diliminde, hangi yaş grubu tarafından kullanılacağı okul yönetimi tarafından aylık olarak hazırlanan çizelgelerle belirlenmektedir.

TASARIM SEÇENEKLERİMİZ
 •   Premium Web Siteleri
 •   KOBİ Web Siteleri
 •   Sigorta Web Siteleri
 •   Emlak Web Siteleri
 •   Anaokulu Web Siteleri
 •   Turizm Web Siteleri
 •   İnşaat Web Siteleri
 •   Doktor Web Siteleri
 •   Dernek Siteleri
 •   Oto Galeri Web Siteleri
 •   Öğrenci Takip Sistemi
 •   Mobil Site